مشخصات فنی کامیون باری جفت ایسوزو FVZ

کامیون باری جفت ایسوزو FVZ از جمله محصولات عرضه شده توسط بهمن دیزل است که مشخصات آن در ادامه میآید. این کامیون از آرایش محوری ۴*۶ بهره می برد که در بین کامیون داران ایرانی با نام کامیون باری جفت مشهور هستند. ایسوزو باری جفت از موتور ۶HK1 بهره می برد که با ۶ سیلندر خطی قدرت ۳۰۰ اسب بخار را در اختیار راننده می گذارد. گشتاور این موتور ۹۸۰ نیوتن متر است که در دور موتور ۱۴۵۰ بدست می آید.

کامیون باری ایسوزو جفت FVZ

گیربکس ایسوزو FVZ مدل ZF9S1115 از کارخانه ZF است که ۸ دنده جلو با ضریب نهایی ۷۵۲ هزارم ارائه می کند و از این حیث یک گیربکس اوردرایو محسوب می شود. ( لازم به ذکر است مفهوم اوردرایو متفاوت از آنچیزی است که در ایران مرسوم است ). کلاج تک صفحه ای خشک از نوع هیدروپنوماتیکی با قطر ۳۸۰ میلی متر نیز تکمیل کننده بخش انتقال قدرت این کامیون است.

تعلیق برگی چند لایه مجهز به کمک های هیدروتلسکوپی، فرمان هیدرولیک ساچمه ای، شاسی نردبانی، ترمزهای بادی کاسه ای دو مداره مستقل. سیستم ضدقفل ترمز ABS ، خفه کن اگزوز، باک ۲۰۰ لیتری ، استاندارد آلایندگی یورو ۴، دوکابین و صندلی بادی راننده از مهمترین مشخصات و امکانات این کامیون است.

کابین کامیون باری ایسوزو جفت FVZ

ایسوزو باری جفت در بازار فعلی با رقبایی همچون بنز باری جفت ۲۶۲۴ ایران خودرودیزل و ماز باری جفت آذهایتکس روبرو است که براساس مشخصات اعلام شده در میانه جدول رقابت خواهد ایستاد. این کامیون طبیعتا در سطح بالاتری از بنز ۲۶۲۴ قرار دارد اما نسبت به ماز چه از حیث توانایی فنی و چه موضوعات رفاهی سطح پایین تری دارد.

مطالب پیشنهادی

کامیون باری ایسوزو تک FVR بهمن دیزل

مشخصات فنی کامیون باری ایسوزو تک FVR

کامیون باری ایسوزو تک مدل FVZ از جمه محصولات بهمن دیزل است که علی رغم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید