قیمت فروش نقدی کمپرسی بنز جفت 2624 تیرماه 1400

بر اساس اعلام گروه ایران خودرو دیزل قیمت فروش نقدی کمپرسی بنز جفت ۲۶۲۴ با استاندارد آلایندگی یورو ۴ در تیرماه ۱۴۰۰ مبلغ ۲ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان می باشد. موعد تحویل این محصول در صورت خرید نقدی ۳ ماهه می باشد. قیمت اعلامی بدون احتساب هزینه های جانبی می باشد، به منظور شماره گذاری هر دستگاه کمپرسی بنز علی الحساب بایستی مبلغ ۴۳۰ هزار تومان در نظر بگیرید.

قیمت-فروش-کمپرسی-باری-بنز-جفت-2624
قیمت-فروش-کمپرسی-باری-بنز-جفت-۲۶۲۴

هزینه بیمه شخص ثالث و سامانه سپهتن نیز در صورت سفارش مشتری جداگانه محاسبه می شود. چنانکه مایل به خرید مرحله ای می باشید می توانید به دو روش اقدام کنید. در روش اول مبلغ ۱ میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و ۵۷۸ میلیون تومان دو ماه پس از ثبت نام واریز می کنید. موعد تحویل در این روش ۴ ماهه محاسبه می شود.

در روش دوم مبلغ ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان هنگام ثبت نام اولیه و دو پرداخت ۲ ماهه و ۳ ماهه به مبالغ ۵۱۵ میلیون تومان و ۵۲۳ میلیون تومان خواهید داشت. موعد تحویل در این طرح ۵ ماهه می باشد.

با توجه به اینکه قیمت ها به صورت قطعی میباشند سود مشارکت در این طرح صفر درصد می باشد. اما چنانکه از خرید انصراف دهید ۱۰ درصد و جریمه تاخیر در تحویل هم ۱۴ درصد می باشد.

مطالب پیشنهادی

قیمت نقدی فروش اقساطی کمپرسی باری بنز جفت 2624

قیمت کمپرسی بنز جفت 2624 اردیبهشت 1400

براساس اعلام ایران خودرو دیزل و تازه ترین برنامه فروش این شرکت قیمت فروش نقدی …

۵ دیدگاه

  1. سلام من منتظر ثبت نام بنز دیزل ۲۶۲۴ کمپرسی هستم لطفا بگید کی ثبت نام دارید

  2. سلام کی ثبت نام دارید

  3. سلام من می‌خوام یک دهچرخ کمپرس بنز ثبت نام کنم شرایطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید