طرح فروش نقدی و اقساطی کامیون بنز تک 1924

کامیون بنز تک ۱۹۲۴ با وجود عمر بسیار بالا اما همچنان در خط تولید ایران خودرو دیزل قرار دارد. این کامیون در حال حاضر با استاندارد یورو ۴ و تغییراتی در بدنه به فروش می رسد. در طرح جدید ایران خودرو دیزل میتوان این کامیون را با قیمت ۱ میلیارد و ۴۰۳ میلیون تومان به صورت نقدی خریداری کرد. اما چنانکه مایل به خرید اقساطی آن هستید بایستی ۷۰۰ میلیون تومان به صورت پیش پرداخت اولیه واریز کنید.

مابقی مبلغ خودرو را میتوان به ۴ روش پرداخت نمود. نخست پرداخت یکجا به مبلغ ۷۰۳ میلیون تومان است که با سررسید یکماهه است.

قیمت فروش کامیون کمپرسی بنز 1924
فروش نقدی و اقساطی بنز تک ۱۹۲۴

در روشهای دیگر میتوانید ۲۸۳ میلیون تومان با سررسید یکماهه پرداخت کنید و مابقی را به مبلغ ۴۲۰ میلیون تومان در اقساط ۱۲ ماهه ۱۸ ماهه یا ۲۴ ماهه پرداخت کنید. اقساط ۱۲ ماهه با سود ۲۳ درصد به مبلغ ۴۰ میلیون ، اقساط ۱۸ ماهه با سود ۲۴ درصد به مبلغ ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار و اقساط ۲۴ ماهه با سود ۲۵ درصد به مبلغ ۲۳ میلیون قابل پرداخت هستند. ( مبالغ اقساط به سمت بالا رند شده اند ).

سود جریمه تحویل ۱۴ درصد ، سود انصراف ۱۰ درصد و سود مشارکت سالیانه این کامیون ها ۱۳ درصد است. زمان تحویل نیز حداکثر ۲ ماهه است. براساس اعلام ایران خودرو دیزل هزینه پلاک یا شماره گذاری هر دستگاه کامیون در سال ۱۴۰۰ به صورت علی الحساب ۴۳۰ هزار تومان می باشد. بیمه شخص ثالث نیز بر عهده مشتری است. ضمانت پرداخت اقساط در این طرح شامل ضمانت نامه بانکی و یا ترهین خودرو به نفع شرکت با هزینه مشتری است.

مطالب پیشنهادی

قیمت فروش نقدی بنز تک باری 1924

افزایش قیمت کامیون باری بنز تک 1924

قیمت کامیون باری بنز تک ۱۹۲۴ تا انتهای سال گذشته از محدوده ۱ میلیارد و …

۳۰ دیدگاه

  1. سلام آقای مقدم
    بنز تک باری نقدی میخواستم تحویل فوری دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید