طرح فروش نقدی و اقساطی کامیون و کشنده ماز

طرح فروش نقدی و اقساطی کامیون و کشنده ماز از محصولات شرکت توسعه فناوری های پیشرفته آذر آبادگان ( آذهایتکس ) از طریق نمایندگی ۴۵۲۳ آقای محمد شمس الدینی مقدم.

محصولات فعلی شرکت آذهایتکس شامل کشنده ماز تک و جفت، شاسی کامیون باری جفت و شاسی کمپرسی جفت می باشد. همه این محصولات از موتور مرسدس بنز ۶ سیلندر خورجینی ( مورد استفاده در اکتروس ) و گیربکس ۱۶ دنده ZF بهره می برند. برای اطلاعات بیشتر اینجا و اینجا را ببینید.

فروش نقدی و اقساطی کامیون و کشنده ماز
فروش نقدی و اقساطی کامیون و کشنده ماز

پس از انتخاب طرح مورد نظر برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۲۷۱۹۴۹۲ آقای محمد شمس الدینی مقدم نماینده فروش رسمی شرکت آذهایتکس از ۷ صبح تا ۷ بعد از ظهر تماس بگیرید. همچنین آیدی msm1365@ در تلگرام نیز پاسخگوی شماست.

لازم به ذکر است فروش اقساطی به دو صورت عادی از طریق لیزینگ و یا طرح نوسازی کامیون های فرسوده وزارت راه انجام می شود. در هر دو روش معرفی دو ضامن کارمند یا کاسب الزامی است. همچنین در طرح کامیون های فرسوده معرفی دو راننده به عنوان ضامن الزامی می شود.

در فروش اقساطی، بیمه بدنه و شخص ثالث یکساله به صورت اقساطی توسط کارخانه یا شرکت لیزینگ ارائه می شود.

در صورت الزامی شدن نصب DPF ( فیلتر دوده ) از سوی نهادهای مربوطه، قیمت آن هنگام تحویل اخذ می شود. البته در حال حاضر این مورد الزامی نیست.

در صورت خرید نقدی بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان تخفیف اعمال خواهد شد.

کشنده ماز جفت
کشنده ماز جفت
کشنده ماز تک 5440
کشنده ماز تک ۵۴۴۰
کابین کشنده ماز تک 1844
کابین کشنده ماز تک ۱۸۴۴

مطالب پیشنهادی

نمایندگی فروش کامیون و کشنده ماز

مشخصات فنی کشنده ماز 5440E8

کشنده ماز ۵۴۴۰E8 محصول به روز رسانی جدیدی است که گروه آذهایتکس در محصولات خود …

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید