شرایط ثبت نام کشنده فوتون 1401

براساس اعلام ایران خودرو کشنده فوتون کماکان با قیمت ۲ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان به فروش خواهد رفت. اما شرایط پرداخت آن متفاوت از برنامه قبلی است. قبل از بررسی شرایط فروش لازم به ذکر است که مجله سلطان جاده فقط در مورد این کشنده فقط اطلاع رسانی می کند و دخالتی در قیمت گذاری و شرایط فروش ندارد. برای اطلاع از برنامه فروش ماشینهای اختصاصی مجله، ما را با آیدی krtrucks در اینستاگرام دنبال کنید.

در برنامه جدید ایران خودرو، پیش پرداخت اولیه ۱ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان می باشد. پیش پرداخت دوم چک به مبلغ ۷۱۰ میلیون تومان و سررسید یک ماهه می باشد.

پیش پرداخت سوم چک به مبلغ ۳۵۳ میلیون تومان است که میتواند به سررسیدهای ۳ و ۴ ماهه انجام شود. چنانکه ۳ ماهه باشد چک چهارم به سررسید ۴ ماهه و مبلغ ۳۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اخذ میشود. اما چنانکه چک سوم ۴ ماهه باشد چک چهارم به مبلغ ۳۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ۵ ماهه می شود اما زمان تحویل یکماه به عقب می افتد.

لازم به ذکر است قیمت ها رند شده اند. خرید نقدی شامل تخفیف است. هزینه پلاک یک دستگاه در کامیون در سال ۱۴۰۱ علی الحساب ۳۹۳ هزار تومان است. بیمه شخص ثالث نیز به صورت علی الحساب ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان میباشد که در قیمت کل لحاظ شده است.

مطالب پیشنهادی

قیمت کشنده فوتون

شرایط ثبت نام کشنده فوتون تیر 1401

در تازه ترین برنامه فروش ایران خودرو دیزل قیمت کشنده فوتون همچنان ۲ میلیارد و …

۲۶ دیدگاه

  1. سلام شرایطی میخوام ثبت نام تریلی فوتون داشته باشم لطفا راهنمایی کنید ممنونم ۰۹۱۵۶۴۹۱۴۷۴ احمد صفایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید