شرایط ثبت نام کمپرسی بنز تک نقد و اقساط 1401

قبل از مطالعه مطلب مد نظر داشته باشید که مجله سلطان جاده صرفا اطلاع رسانی می کند و دخالتی در قیمت گذاری و شرایط آن ندارد. فروش اقساطی به صورت لیزینگی و طولانی مدت نیز در حال حاضر فعال نمیباشد و این شرکت اقساط را به صورت مرحله ای قبل از تحویل تعریف کرده است.

براساس اعلام ایران خودرو نخستین برنامه فروش نقدی و شرایطی کمپرسی بنز تک ۱۹۲۴ به شرح ذیل است. چنانکه مایل به خرید نقدی این کامیون هستید میبایست مبلغ ۱ میلیارد و ۸۶۹ میلیون تومان پرداخت کنید. این مبلغ شامل هزینه هایی همچون مالیات بر ارزش افزوده، علی الحساب بیمه و پلاک می باشد و میتواند شامل تخفیف نیز بشود.

چنانکه مایل به پرداخت مرحله ای هستید بایستی ۹۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هنگام ثبت نام واریز کنید. پیش پرداخت دوم چک به مبلغ ۴۶۲ میلیون تومان به سررسید ۱ ماهه است. پیش پرداخت سوم چک با مبالغ ۴۶۱ میلیون و ۶۰۰ و ۲۳۱ میلیون تومان به سررسید ۳ ماهه است. چنانکه چک دوم شما ۲۳۱ میلیون تومانی باشد چک سوم به مبلغ ۲۳۰ میلیون و ۶۰۰ و سررسید ۴ ماهه الزامی می شود.

هزینه پلاک هر دستگاه کامیون به صورت علی الحساب در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۳۹۳ هزار تومان می باشد.

قیمت فروش کامیون کمپرسی بنز 1924
قیمت فروش کامیون کمپرسی بنز ۱۹۲۴

۶۸ دیدگاه

 1. اینها عرضه مونتاژ هم ندارن خاک بر سرتون بااین کامیون هاتون

 2. چطور ثبت نام کنم؟

 3. سلام چطور باید ثبت نام کنم

 4. چقد پرو اگه این همه پول داشتم که طلا فروشی میزاشتم نمیومدم آشغال سوار بشم باید باید چه از خود راضی کردن دست شما من دارو ندارم ۴۰۰میلیون هست اگه با همین ۴۰۰بنز تک کمپرسی میدین که خبرم کنید به نفع خودتونه یکی از آشغالاتون رو میخوام

 5. منوچهر آستانی

  سلام چطوری باید ثبت نام کنیم

 6. آیا ثبت نام نداره؟

 7. سلام در حال حاضر ثبت نام چطوری هست ؟؟؟
  لطفا اطلاع بدید ممنون .
  ۰۹۳۶۵۳۳۹۲۸۴

 8. سلام کجا باید برم ثبت نام کنم

 9. امیرحسین زاهدی مقدم

  سلطان جاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید