فروش اقساطی کامیون بنز 1401

براساس اعلام ایران خودرو دیزل فروش نقدی و اقساطی مرحله ای کامیون بنز تک سال ۱۴۰۱ به شرح ذیل است. برای خرید نقدی کامیون بنز تک باری میبایستی مبلغ ۱ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان پرداخت کنید. البته این مبلغ میتواند شامل تخفیف نیز بشود. مبلغ فوق با احتساب علی الحساب بیمه شخص ثالث، هزینه شماره گذاری و مالیات و عوارض قانونی است.

قیمت فروش کامیون کمپرسی بنز 1924
قیمت فروش کامیون کمپرسی بنز ۱۹۲۴

چنانکه مایل به خرید اقساطی مرحله ای باشید میبایست مبلغ ۹۱۵ میلیون تومان هنگ ثبت نام پرداخت کنید. پیش پرداخت دوم چک به مبلغ ۴۵۸ میلیون تومان است که به سررسید یکماهه از هنگام ثبت نام دریافت می شود.

پیش پرداخت سوم و چهارم چک به مبلغ ۲۲۹ میلیون تومان است که به سررسیدهای ۳ و ۴ ماهه دریافت می شود. چنانکه تاریخ چک ها را یکماه عقب تر ببرید میتوانید با یکماه تاخیر کامیون خود را دریافت کنید.

مبلغ علی الحساب بیمه شخص ثالث ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میباشد. هزینه پلاک یک دستگاه کامیون در سال ۱۴۰۱ مبلغی نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان میشود. لازم به ذکر است فروش اقساطی به روش لیزینگی با اقساطی طولانی در حال حاضر فعال نمی باشد.

مطالب پیشنهادی

قیمت فروش نقدی بنز تک باری 1924

شرایط ثبت نام بنز تک 1401

خوانندگان گرامی قبل از مطالعه شرایط چند نکته حائز اهمیت است. نخست اینکه مجله سلطان …

۱۳۲ دیدگاه

  1. داریوش کیانی گلشوری

    سلام علیکم
    کشنده ویا هرچی که میخواهید بفروشید باید بگذارید حداقل سه ماه شروع به کار کند و هرماه مبالغی بگیرید درغیر اینصورت این روش نه اقساطی است و نه ارزش خرید دارد اگر واقعآ قصد کمک دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید