مشخصات فنی کامیون باری رنو D WIDE سایپا دیزل

علی رغم اینکه محصولات سنگین رنو عمدتا توسط آریا دیزل عرضه می شوند اما محصولات متوسط این شرکت از جمله کامیون های باری توسط سایپادیزل از بزرگترین تولیدکنندگان کامیون در ایران به فروش می رسند. رنو دی واید D WIDE از جمله کامیون های باری جدید رنو است که در خطوط تولید این شرکت هم حضور دارد. رنو دی واید عرضه شده توسط سایپا دیزل با آرایش محوری ۲*۶ تولید می شود که میتوان آن را جایگزین رنو میدلام باری دانست. با این توضیح که فعلا این کامیون طرح فروش فعال ندارد.

کامیون باری رنو D Wide
کامیون باری رنو D Wide

موتور و گیربکس

موتور رنو دی واید از نوع DX17 است که با ۶ سیلندر خطی می تواند قدرت ۳۱۰ اسب بخار و همچنین گشتاور ۱۱۵۳ نیوتن متر را دور ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ تحویل دهد. استاندارد آلایندگی یورو ۵ ، حجم ۷٫۲ لیتر ، ظرفیت روغن ۳۰ لیتر ، پیش گرم کن ، فن الکتریکی و خفه کن از سایر مشخصات این موتور است. گیربکس این کامیون از نوع ZF با کد ۹S1110TO است که ۸ دنده جلو ، دنده کرال و دنده عقب را شامل می شود.

کلاج هیدرولیکی تک صفحه ای خشک ساخت VALEO ، فرمان هیدرولیک قابل تنظیم در دو جهت. دیفرانسیل تخت یا کاهنده تکی ، تعلیق پارابولیک جلو و بادی در عقب به همراه تنظیم ارتفاع از داخل اتاق. ترمزهای دیسکی در جلو و عقب ، ترمز بادی دومداره مستقل ، پمپ باد دو سیلندر. ترمز EBS و ASR ، دو کابین مجهز به دریچه سقف. تک تخت خواب. تنظیم آینه های جانبی به همراه گرمکن و بخاری درجا از جمله امکانات استاندارد این کامیون است.

طول کامیون باری رنو دی واید ۹۹۶۰ میلیمتر است که می توان آن را به صورت رند شده یک کامیون ۱۰ متری محسوب کرد. کارت ۲۶ تن ، وزن خالص بدون اتاق بار ۷۸۷۹ و ارتفاع تقریبا یک متری لبه شاسی تا زمین مشخصات ابعاد و اوزان این کامیون است.

مطالب پیشنهادی

کامیون باری رنو دی واید d wide

تصاویر کامیون باری رنو D Wide

کامیون باری رنو D Wide یا دی واید از جمله محصولات میان وزن رنو است …

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید