مشخصات فنی کامیون باری ایسوزو تک FVR

کامیون باری ایسوزو تک مدل FVZ از جمه محصولات بهمن دیزل است که علی رغم جایگاهش فروغ چندانی در بازار ندارد. این کامیون که در آرایش محوری ۲*۴ عرضه می شود رقیب قدرتمندی برای کامیون های بنز تک ۱۹۲۴ است که سالهاست بی رقیب تاخته اند. ایسوزو باری تک از موتور ۶HK1- TCS بهره می برد که توانایی تولید ۳۰۰ اسب بخار قدرت و ۹۸۰ نیوتن متر گشتاور در دور ۱۴۵۰ را دارد.

کامیون باری ایسوزو تک مدل FVR

این موتور ۶ سیلندر خطی است و از امکاناتی همچون توربو شارژ، اینترکولر، حجم ۷۷۹۰ سی سی و سوخت رسانی کامن ریل بهره می برد. گیربکس ایسوزو تک از نوع ZF9S1115 است که توانایی ارائه ۸ دنده جلو را داراست، این گیربکس با توجه به ضرایب دنده آخر از نوع اوردرایو محسوب می شود.

کلاج تک صفحه ای خشک با عملگر هیدروپنوماتیکی ، فرمان هیدرولیک ساچمه ای ، تعلیق برگی به همراه کمک های هیدروتلسکوپی. ترمز بادی مجهز به ABS و کاسه ای، رینگ ۲۲٫۵ اینچ ، باک ۲۰۰ لیتری ، استاندارد یورو ۴ ، دو کابین. و ایربگ راننده و سرنشین از سایر مشخصات این کامیون است.

داشبورد ایسوزو باری تک

کامیون های باری علاوه بر اتاق چوبی های رایج که عمدتا برای حمل تره و بار استفاده می شوند می توانند بارگیرهایی همچون یخچال ، چادری و کانکس را نیز نصب کنند.

مطالب پیشنهادی

ایسوزو کمپرسی جفت FVZ بهمن دیزل

مشخصات فنی کمپرسی جفت ایسوزو FVZ

کمپرسی جفت ایسوزو مدل FVZ از جمله محصولات با کیفیت و نسبتا به روز بازار …

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید