مشخصات فنی کامیونت ایسوزو 8 تن

کامیونت ایسوزو ۸ تن با به عبارت دقیق تر ۸٫۵ تن از جمله محصولات بهمن دیزل است که با نام NPR75M عرضه می شود. موتور این کامیونت مدل معروف ایسوزو ۴HK1 است که با ۴ سیلندر خطی ، ۱۵۵ اسب بخار قدرت و ۴۲۰ نیوتن متر گشتاور از بهترین های بازار ایران است. حجم این موتور اندکی بیش از ۵ لیتر است که نیروی تولید آن به واسطه کلاج تک صفحه ای خشک دیافراگمی به گیربکس منتقل می شود. کلاج همه کامیونت های ایسوزو از نوع هیدرولیکی است.

کامیونت ایسوزو
کامیونت ایسوزو

گیربکس کامیونت ۸ تن ایسوزو مدل MYY-6S است که ۶ دنده جلو ارائه می کند و با توجه به ضریب دنده ۶ از نوع اور درایو است. تعلیق ایسوزو فنرهای برگی معمولی به همراه کمک های هیدروتلسکوپی است. فرمان هیدرولیک ، طول ۷۸۰۰ میلیمتر ، وزن ناخالص ۸۴۰۰ کیلوگرم ، ترمز کاسه ای هیدرولیکی. ترمز اگزوز ، ترمز دستی مکانیکی در انتهای گیربکس، مجهز به ABS و ASR ، توزیع نیروی ترمز EBD. برق ۲۴ ولت ، باک ۱۴۰ لیتری ، رینگ های سایز ۱۷٫۵ اینچ و استاندارد یورو ۴ از دیگر مشخصات این کامیونت است.

از مهمترین نقطه ضعف های ایسوزو ترمز هیدرولیکی و اتاق تک کابین است. این محصول تفاوت عمده ای در بخشهای فنی با کامیونت ۶ تن ایسوزو ندارد و تنها طول شاسی آن متفاوت است.

مطالب پیشنهادی

کامیونت ایسوزو 5.5 تن بهمن دیزل

تولید کامیونت بنزینی ایسوزو در آمریکای شمالی

با اعلام ایسوزو و براساس تقاضای بازار این شرکت از تولید کامیونت بنزینی در آمریکای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید