برنامه فروش نقدی و اقساطی کشنده فوتون

کشنده فوتون H4 که توانسته است سبد کشنده ایران خودرو دیزل را از چنگ مرسدس بنز درآورد به تازگی به صورت نقد و اقساط در برنامه فروش قرار گرفته است. قیمت نقدی کشنده فوتون مبلغ ۲ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان می باشد که قیمت رقابتی در بین رقبای چینی آن محسوب می شود. اما در روشهای اقساطی بایستی به منظور پیش پرداخ مبلغ ۱ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان پرداخت شود.

فروش کشنده فوتون 420 ایران خودرو دیزل
فروش کشنده فوتون ۴۲۰ ایران خودرو دیزل

مابقی وجه خودرو به ۳ روش قابل پرداخت است.
روش اول پرداخت ۳۶۰ میلیون تومان دوماه پس از ثبت نام و ۳۶۰ میلیون تومان نیز ۳ ماه پس از ثبت نام است. باقیمانده وجه نیز هنگام صدور دعوت نامه از مشتری دریافت می شود.

در روش دوم پرداخت های زمان دار به ۳ پرداخت ۲۲۵ میلیون تومانی در سررسید های دو سه و چهارماهه می باشد. باقیمانده قیمت کشنده فوتون نیز هنگام صدور دعوتنامه اخذ می شود.

در روش سوم خریدار بایستی دوماه پس از ثبت نام ۲۳۰ میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومان ۳ ماه پس از ثبت نام واریز کند. مابقی قیمت کامیون نیز به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به مشتری تسهیلات ۹ ماهه با نرخ ۲۴ درصد و مبالغ ۷۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان داده می شود. همچنین مشتری می تواند بازپرداخت این مبلغ را با سود ۲۴٫۵ درصد به صورت ۱۲ ماهه با اقساط ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان انجام دهد. برای اطلاع از ویژگی های فنی این محصول مشخصات کشنده فوتون را ببینید.

مطالب پیشنهادی

قیمت کشنده فوتون

کلیپ کشنده فوتون H5

ایران خودرودیزل امروز با انتشار یک کلیپ از ورود کشنده فوتون H5 به سبد محصولاتش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید