محدودیت حمل بارهای ترافیکی در ایام نوروز

بر اساس اعلام پلیس راهور نیروی انتظامی، جابه جایی محموله های ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده اند در تمامی راه های اصلی برون شهری از ساعت ۱۴ مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ تا ساعت ۲۴ مورخ ۷ فروردین۱۳۹۵ و همچنین از ساعت ۷ مورخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ تا ساعت ۲۴ مورخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ممنوع می باشد.

شایان ذکر است برای روزهای ۸ و۹ و۱۰ فروردین ۱۳۹۵ صرفا برای محمولات ترافیکی اضطراری دارای ضرورت ملی حسب تشخیص مراجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می گردد.

ورود کلیه خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی به داخل کشور از ساعت ۷ مورخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ تا ساعت ۲۴ روز۶ فروردین ۱۳۹۵ و همچنین از ساعت ۷ روز ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ الی ساعت ۲۴ روز ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ممنوع می باشد، مضافا به اینکه خودروهای مذکور در سایر ایام محدوده زمانی نوروز سال ۱۳۹۵ صرفا در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی خواهند بود.

در صورت نیاز به اعمال محدودیت های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استانها به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه روسای قرارگاههای پلیس راه استان با هماهنگی پلیس راه ناجا و بصورت مقطعی و منطقه ای تصمیمات مقتضی اتخاذ می نمایند. ( با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع رسانی ) و مراتب توسط پلیس راه راهور ناجا به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اطلاع داده می شود.

مطالب مرتبط

ممنوعیت تردد انواع کامیون باری در ایام نوروز بخش اول

ممنوعیت تردد انواع کامیون در نوروز ۱۳۹۵ بخش دوم

مطالب پیشنهادی

سردار مهری رییس پلیس راهور

ممنوعیت تردد انواع کامیون در محور سیرجان بندرعباس

بر اساس اعلام پلیس راهور مهمترین جاده ترانزیتی کشور در محدوده بندرعباس و سیرجان شامل …

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید