کپی رایت

انتشار کامل مطالب سلطان جاده در سایر رسانه ها اعم از اینترنتی یا مکتوب به هیچ عنوان مجاز نیست، استفاده از مطالب در سایر رسانه ها تنها با درج خلاصه ای کوتاه از مطلب و لینک زنده مجاز می باشد، تخلف از شرایط ذکر شده در این صفحه پیگرد قانونی دارد.

سلطان جاده با اهداف مشخصی فعالیت میکند و لازمه رسیدن به این اهداف مطالعه مطالب در صفحات متعلق به وبسایت استانتشار کامل مطالب و عدم ارجاع خواننده به منبع اصلی تنها زمینه هدر رفت زحمات نویسنده مطلب را فراهم می کند و مهم تر از آن با تحقق نیافتن اهداف اولیه، انگیزه لازم برای ادامه فعالیت را از گردانندگان نشریه سلب میکند.

دارندگان وبسایت و وبلاگ برای آشنایی با نحوه به اشتراک گذاشتن مطالب فایل PDF مندرج در ذیل را دریافت کنید و طبق آن عمل کنید :

 copyright

استفاده از مطالب سلطان جاده در وبسایت هایی که قالب آنها جعلی است و از فروشنده اصلی خریداری نشده است به هیچ عنوان مجاز نیست.

کسانی که مایل به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی هستند، دکمه های انجام این کار در پایان هر مطلب قرار داده شده استلطفاْ مطالب را کامل کپی نکنید.

مشترکین نشریه تنها برای استفاده شخصی می توانند مطالب را کپی یا چاپ کنند، برای استفاده تجاری، آموزشی، دانشجویی و دانش آموزی و نیاز به مجوز جداگانه است. با ما تماس بگیرید.

 برای تماس با مدیر نشریه، از صفحه تماس با ما بازدید کنید.

error: مجاز به کپی کردن نمی باشید