خانه » آمار تولید و فروش کامیون » میزان فروش کامیون ولوو در آمریکای شمالی

میزان فروش کامیون ولوو در آمریکای شمالی

بخش آمریکای شمالی کامیون سازی ولوو توانسته است به رکورد فروش بسیار قابل توجهی در مقایسه با سال گذشته میلادی دست پیدا کند، براساس اعلان روابط عمومی ولوو در آمریکای شمالی ( شامل کانادا، ایالات متحده آمریکا و مکزیک ) فروش کامیون ولوو توانسته است سهم ۱۲٫۲ درصدی از بازار NAFTA ( مکزیک، کانادا و آمریکا ) را از آن خود کند که شامل ۳۶۹۴۰ کامیون می شود.

سال گذشته سهم فروش کامیون ولوو در این بازار ۳۲۲۸۱ کامیون بود که معادل ۱۱٫۹ درصد بازار در نظر گرفته می شود، در ایالات متحده ۱۲٫۴ درصد سهم فروش ولوو شده است که معادل ۳۰۹۳۰ کامیون محاسبه می شود. سال ۲۰۱۵ در کانادا ۴۸۸۴ کامیون ولوو فروخته شده است که ۱۶٫۳ درصد سهم بازار است، سال گذشته یعنی ۲۰۱۴ فروش ولوو در کانادا ۴۵۱۰ دستگاه اعلان شده است. سهم ولوو در مکزیک ۴٫۹ درصد گزارش شده است.

کامیون های ولوو در آمریکای شمالی
کامیون های ولوو در آمریکای شمالی

۹۳ درصد کامیون های فروخته شده در سال ۲۰۱۵ از موتور ولوو بهره میبردند، گیربکس اتوماتیک I-Shift در ۸۳ درصد کامیون ها و بسته کاهش مصرف سوخت XE در بیش از ۲۷ درصد کامیون های ولوو لحاظ شده است. بسته XE در موتورهای ۱۱ تا ۱۶ لیتری ولوو با کاهش دور موتور مصرف سوخت را کاهش می دهد، همچنین خدمات پس از فروش و عیب یابی در لحظه ولوو از مهمترین دلایل افزایش فروش سال ۲۰۱۵ ذکر شده است.

کامیون سازی ولوو در حال حاضر در ۱۶ کشور خط مونتاژ دارد ( البته مشخص نیست ایران محاسبه شده است یا خیر؟ ) و در سال ۲۰۱۴ توانست بیش از ۱۱۷۰۰۰ هزار کامیون به فروش برساند.

مطالب پیشنهادی

کشنده کامیون تریلی حمل مواد نفتی و خطرناک

ولوو بازار ایران را ترک کرد

به گزارش رویترز سخنگوی شرکت ولوو روز دوشنبه ۲۴ سپتامبر ( سپتمبر ) به صورت …

error: Content is protected !!