خانه » تبلیغات

تبلیغات

سلطان جاده با عنوان نشریه اختصاصی کامیون این افتخار را دارد پذیرای تبلیغات مرتبط با کامیون و مشاغل وابسته به آن باشد. تعرفه آگهی در وبسایت سلطان جاده با توجه به توانایی آگهی دهنده متفاوت است، برای اطلاع ار تعرفه و جزئیات تبلیغ با شماره ۰۹۱۶۲۷۱۹۴۹۲ در پیام رسان تلگرام تماس بگیرید.

نکته‌ای در مورد تبلیغات و تأثیر آن بر درآمد بیشتر.

در حوزه تبلیغات آنلاین دو موضوع متوجه آگهی شما خواهد بود. نخست تعداد بازدید از یک آگهی است و دوم دیده شدن یک آگهی در میان افراد مورد نظر شماست.

به طور مثال اگر یک آگهی مرتبط با کامیون را در یک خبرگزاری معتبر قرار دهید ممکن است آگهی شما در روز میلیون‌ها بار مشاهده شود. اما چه تعداد از بازدید کنندگان یک خبرگزاری می‌توانند راننده کامیون باشند؟

اما اگر همین آگهی را در یک رسانه اختصاصی کامیون مانند سلطان جاده به نمایش بگذارید طبیعتاً مشاهده آگهی شما به چندین هزار نفر در روز کاهش خواهد یافت. با این حال آگهی را افرادی می‌بینند که بخش زیادی از آن‌ها مشتری بالقوه و مورد نظر شما هستند.

سلطان جاده با سابقه چندین سال فعالیت به خوبی در میان رانندگان و مشاغل وابسته به آن شناخته شده است و بخش زیادی از جامعه کامیون داران ایران که توانایی ارتباط با اینترنت را دارند در فواصل زمانی مختلف از وبسایت سلطان جاده بازدید خواهند کرد.

در نتیجه این اطمینان را خواهیم داد که آگهی مرتبط با کامیون شما به خوبی در میان جامعه کامیون داران ایران دیده شود. با درج آگهی در سلطان جاده به توسعه، کیفیت و دوام نخستین نشریه اختصاصی کامیون به زبان فارسی کمک کنید.