خانه » اشتراک

اشتراک

توجه :

اشتراک تنها برای مطالعه مطالب در وبسایت و فضای اینترنت است و در حال حاضر نسخه کاغذی مجله چاپ نمی شود.

اگر به هر دلیل توانایی پرداخت اینترنتی ندارید یا در کشوری غیر از ایران زندگی می کنید اینجا برای ما پیام بگذارید تا به صورت دستی اشتراک شما را فعال کنیم. ( این به معنای اشتراک رایگان نیست )

بهتر است هنگام پرداخت از کارت های بانکی استفاده کنید که مبلغ کمی در آنها نگهداری می کنید. سارقان اینترنتی ممکن است از اطلاعات کارت های بانکی سواستفاده کنند، همچنین در صورت تمایل می توانید از روش اشتراک دستی ( مراجعه کنید به انتهای صفحه ) استفاده کنید.

اگر به شیوه اینترنتی نتوانستید پرداخت را انجام دهید به انتهای صفحه مراجعه کنید و به روش کارت به کارت پرداخت را انجام دهید.

در هنگام نام نویسی حتما از حروف انگلیسی استفاده کنید، در صورت استفاده از حروف فارسی حساب شما ثبت نمی شود.

اشتراک چیست و چرا؟

اشتراک مبلغی است که شما در مقاطع ماهیانه ( بدون تخفیف ) ۳ ماهه، ۶ ماهه و سالیانه ( با تخفیف ) به نشریه پرداخت می کنید.

مزیت اول : این مبالغ نخست زمینه استقلال نشریه را فراهم میکند، نشریات عموماْ از طریق تبلیغات و اشتراک کسب در آمد می کنند. اگر درآمد نشریه تنها به تبلیغات متکی باشد میبایستی خواسته های آگهی دهندگان در تمامی مطالب رعایت شود و در این صورت مطالب بیشتر تبلیغاتی خواهند شد تا واقع گرایانهبه طور مثال اگر نشریه مستقل باشد می تواند تمامی معایب یک کامیون را بدون واهمه از دست دادن پشتوانه مالی منتشر کند، اما در صورت وابستگی مالی به سازنده انجام چنین عملی امکان پذیر نیست

اما در صورت اجرای سیستم اشتراک و وابستگی مالی نشریه به خوانندگان خودش، به راحتی و بدون دغدغه می تواند مطالب مورد نظر خودش را بر پایه واقعیات و مستندات منتشر کند. پس نخستین نشریه اختصاصی کامیون به زبان فارسی را حمایت کنید.

مزیت دوم : مبالغ پرداختی حاصل از اشتراک خوانندگان، زمینه توسعه فعالیتهای پر هزینه ای همچون استخدام خبرنگار برای پوشش مشکلات رانندگان، تهیه گزارش از جاده ها و مراکز خدماتی، آزمایش فنی و طولانی مدت انواع کامیون و موارد مشابه را فراهم میکند. فراموش نکنید انجام برنامه های ذکر شده نیازمند رسیدن تعداد مشترکین به حد نصاب لازم است، در نتیجه ضمن پرداخت حق اشتراک، سایر رانندگان را نیز با نشریه آشنا کنید تا رسیدن به اهداف ذکر شده محقق شود.

*****

قبل از هر اقدامی لازم است بدانید ایمیل شما تنها امکانی است که ما از طریق آن به شما خدمات می دهیم، در نتیجه حتما با ایمیلی ثبت نام کنید که به آن دسترسی دارید.

برای اطمینان از وارد کردن صحیح ایمیل ابتدا به صفحه ورود بروید و بر روی نام نویسی کلیک کنید، ( پس از نام نویسی یک لینک برای شما ایمیل می شود که با کلیک بر روی آن حساب کاربری اولیه شما ایجاد می شود، اگر این مرحله انجام نشود و ثبت نام از طریق فرم زیر انجام شود ممکن است ایمیل شما اشتباه وارد شده باشد و دیگر امکان اصلاح آن نیست ) پس از آن مجددا به همین صفحه برگردید و به تکمیل اشتراک اقدام کنید.

اشتراک به روش پرداخت اینترنتی :

نام کاربری دلخواه باید حتماْ با حروف انگلیسی نوشته شود به طور  مثال : milad

 ایمیل وارد شده باید معتبر باشد و به آن دسترسی داشته باشید، تمامی اطلاعات و مکاتبات شما به آن ارسال میشود. ( لطفا تنها با یک ایمیل ثبت نام کنید و با چند ایمیل چند حساب کاربری ایجاد نکنید تا مشکلات بعدی رخ ندهد )

 رمز عبور دلخواه رمزیست است که با آن می توانید به سایت سلطان جاده وارد شوید و بهتر است رمز ایمیل شخصی تان یا حساب شما در شبکه های اجتماعی نباشد.

 پس از پر کردن فرم و انتخاب نوع اشتراک بر روی مشترک می شوم کلیک کنید تا به درگاه پارس پال هدایت شوید ( مطمئن شوید حتما به آدرس https://www.parspal.com/ هدایت شده اید )، سپس از صفحه پارس پال نوع بانک را انتخاب کنید و بعد از پرداخت حق اشتراک، حساب کاربری و اشتراک شما در سایت سلطان جاده به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد 


  

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید


در نظر داشته باشید پس از مشترک شدن، همیشه باید به حساب کاربری خود در سایت وارد شوید تا مطالب را مشاهده کنید. برای ورود به سایت اینجا را کلیک کنید. همچنین در منوی سایت امکان ورود تعبیه شده است.

*****

اشتراک به شیوه دستی ( کارت به کارت ) :

برای فعال کردن اشتراک خود به صورت دستی مبلغ نوع اشتراک مورد نظر خود را به شماره کارت

 

card number

 

واریز کنید و سپس از طریق آدرس ایمیل msm1365 [AT] gmail [ dot ] com  یا تلگرام نشریه مشخصات واریز را اطلاع دهید تا اشتراک شما فعال شود.

*****

هرگونه سوال و مشکل در مورد اشتراک را می توانید اینجا بگذارید یا با شماره ۰۹۱۶۲۷۱۹۴۹۲ ( قابل دسترسی در تلگرام ) تماس حاصل نمائید

وضعیت اشتراک خود را از اینجا بررسی کنید