خانه » اشتراک

اشتراک

توجه :

اشتراک تنها برای مطالعه مطالب در وبسایت و فضای اینترنت است و در حال حاضر نسخه کاغذی مجله چاپ نمی شود.

در هنگام نام نویسی حتما از حروف انگلیسی استفاده کنید، در صورت استفاده از حروف فارسی حساب شما ثبت نمی شود.

*****

قبل از هر اقدامی لازم است بدانید ایمیل شما تنها امکانی است که ما از طریق آن به شما خدمات می دهیم، در نتیجه حتما با ایمیلی ثبت نام کنید که به آن دسترسی دارید.

برای اطمینان از وارد کردن صحیح ایمیل ابتدا به صفحه ورود بروید و بر روی نام نویسی کلیک کنید، ( پس از نام نویسی یک لینک برای شما ایمیل می شود که با کلیک بر روی آن حساب کاربری اولیه شما ایجاد می شود، اگر این مرحله انجام نشود و ثبت نام از طریق فرم زیر انجام شود ممکن است ایمیل شما اشتباه وارد شده باشد و دیگر امکان اصلاح آن نیست ) پس از آن مجددا به همین صفحه برگردید و به تکمیل اشتراک اقدام کنید.

اشتراک به روش پرداخت اینترنتی :

نام کاربری دلخواه باید حتماْ با حروف انگلیسی نوشته شود به طور  مثال : milad

 ایمیل وارد شده باید معتبر باشد و به آن دسترسی داشته باشید، تمامی اطلاعات و مکاتبات شما به آن ارسال میشود. ( لطفا تنها با یک ایمیل ثبت نام کنید و با چند ایمیل چند حساب کاربری ایجاد نکنید تا مشکلات بعدی رخ ندهد )

 رمز عبور دلخواه رمزیست است که با آن می توانید به سایت سلطان جاده وارد شوید و بهتر است رمز ایمیل شخصی تان یا حساب شما در شبکه های اجتماعی نباشد.

 پس از پر کردن فرم و انتخاب نوع اشتراک بر روی مشترک می شوم کلیک کنید تا به درگاه آرین پال هدایت شوید ( مطمئن شوید حتما به آدرس www.arianpal.com هدایت شده اید )، سپس از صفحه آرین پال نوع بانک را انتخاب کنید و بعد از پرداخت حق اشتراک، حساب کاربری و اشتراک شما در سایت سلطان جاده به صورت اتوماتیک ایجاد خواهد شد 


  

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید


در نظر داشته باشید پس از مشترک شدن، همیشه باید به حساب کاربری خود در سایت وارد شوید تا مطالب را مشاهده کنید. برای ورود به سایت اینجا را کلیک کنید. همچنین در منوی سایت امکان ورود تعبیه شده است.

*****

هرگونه سوال و مشکل در مورد اشتراک را با آیدی msm1365 در تلگرام مطرح کنید.

وضعیت اشتراک خود را از اینجا بررسی کنید

error: Content is protected !!